امروز : چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۸:۱۵
توجه دولت به خشکسالی؛

اختصاص ۳۲۲۰ میلیارد تومان جهت تامین آب شرب استان ها

با توجه به خشکسالی ۳۲۲۰ میلیارد تومان با توافق سازمان برنامه و بودجه به تامین آب شرب اختصاص پیدا کرده که بر اساس نیاز استان ها توزیع شد.
اختصاص ۳۲۲۰ میلیارد تومان جهت تامین آب شرب استان ها
پنج شنبه | ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۱:۴۸ |
کد خبر : ۲۱۷ |
اطلاع رسانی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، اسماعیل نجار در دومین نشست معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری های کشور در مورد قانون مدیریت بحران اظهار داشت: در پایان سال ۹۲ قانون رو به اتمام بود و در نظر داشتیم که تا پایان سال ۹۳ تمدید و بازنگری در آن صورت گیرد که انجام و به دولت فرستاده شد و در فروردین سال ۹۴ تقدیم مجلس شورای اسلامی شد.

وی عنوان کرد: ۵۰ ماه در مجلس طول کشید که این قانون تصویب، نهایی و ابلاغ شود و در تاریخ ۴ شهریورماه ۹۸ توسط رئیس جمهوری ابلاغ شد؛ هر چند که نکات قابل توجهی نسبت به آن وجود داشت.

رئیس سازمان مدیریت بحران کشور عنوان کرد: باید از ظرفیت این قانون استفاده کرد و ظرفیت ها مورد بررسی قرار گیرد و در این زمینه مطالبه گری صورت گیرد.

نجار سپس گفت: با توجه به خشکسالی ۳۲۲۰ میلیارد تومان با توافق سازمان برنامه و بودجه به تامین آب شرب اختصاص پیدا کرده که بر اساس نیاز استان ها توزیع شد.

وی خاطرنشان کرد: ۵۵۰۰ میلیارد تومان برای بخش کشاورزی، ۲ هزار میلیارد جهت اعمال بند خ ماده ۳۰، ۱۵۰۰ میلیارد برای تملک و ۲ هزار میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت در نظر گرفته شده است.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

اخبار سوانح بین الملل

اخبار کلانشهر تهران

مدیریت بحران و حوادث

بحران آب و محیط زیست

اخبار سوانح

آخرین اخبار زلزله