امروز : شنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۳ ساعت ۲۰:۰۶
رئیس سازمان امداد و نجات کشورمطرح کرد:

فعالیت ۵۵۰ پایگاه ثابت امداد و نجات در کشور

در راستای پاسخگویی مناسب و مطلوب‌تر به حوادث و سوانح، در همه استان ها تیم‌های واکنش سریع تشکیل داده‌ایم که در صدد هستیم این تیم‌ها را در شهرستان‌ها هم توسعه دهیم.
فعالیت ۵۵۰ پایگاه ثابت امداد و نجات در کشور
دوشنبه | ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۰۳:۳۶ |
کد خبر : ۱۵۹ |
مدیریت بحران و حوادث

قائم شهر- رئیس سازمان امداد و نجات کشور از وجود ۵۵۰ پایگاه ثابت امداد و نجات در کشور خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، مرتضی سلیمی، بعد از ظهر یکشنبه، در مراسم افتتاح پایگاه امداد و نجات شهدای منطقه علامه طبرسی قائم‌شهر، اظهار داشت: حضور به‌موقع و آزمایش نیروهای امداد و نجات در محل بروز سانحه یکی از ضرورت‌های حوادث، محسوب می‌شود.

وی افزود: در راستای پاسخگویی مناسب و مطلوب‌تر به حوادث و سوانح، در همه استان ها تیم‌های واکنش سریع تشکیل داده‌ایم که در صدد هستیم این تیم‌ها را در شهرستان‌ها هم توسعه دهیم.

رئیس سازمان امداد و نجات کشور، با اشاره به وجود ۵۵۰ پایگاه ثابت امداد و نجات، تصریح کرد: این پایگاه‌ها به‌طور ثابت حوادث جاده‌ای را پوشش می‌دهند که به‌منظور ارتقای بحث لجستیکی آنها، جمعیت هلال احمر ۴۵۰خودروی آمبولانس به امداد و نجات کشور اضافه خواهد کرد.

سلیمی خاطرنشان کرد: پوشش حوادث طبیعی و سوانح جاده‌ای از الویت‌های سازمان امداد و نجات محسوب می‌شود که در همین راستا بالغ بر ۲۵۰ هزار نفر از خدمات این جمعیت در ۵ ماه گذشته استفاده کرده‌اند.

یادآور می‌شود: پایگاه امداد و نجات شهدای علامه طبرسی تنها پایگاه امداد و نجات شهرستان قائم‌شهر است که از حالت استیجاری به حالت ملکی تبدیل شده است.

برچسب ها :

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

اخبار سوانح بین الملل

اخبار کلانشهر تهران

مدیریت بحران و حوادث

بحران آب و محیط زیست

اخبار سوانح

آخرین اخبار زلزله