امروز : چهارشنبه ۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۸:۲۴
مدیرعامل شرکت آبفار خراسان رضوی خبر داد

خسارت بیش از ۱۰۰ میلیارد ریالی سیل به تأسیسات آبرسانی روستایی خراسان رضوی

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی گفت: بر اثر سیل اخیر بیش از 100 میلیارد ریال خسارت به تأسیسات آبرسانی 39 روستای این استان وارد شده است.
خسارت بیش از 100 میلیارد ریالی سیل به تأسیسات آبرسانی روستایی خراسان رضوی
جمعه | ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۱۸:۲۰ |
کد خبر : ۶۷ |
سوانح طبیعی

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، محمد دانشگر اظهار داشت: بارندگی‌های شدید روز جمعه و جاری شدن سیل، بیش از 100 میلیارد ریال خسارت به زیرساخت‌ها و تأسیسات آبرسانی 39 روستا در 7 شهرستان استان وارد کرده است.

 وی افزود: این سیل به زیرساخت‌ها و تأسیسات آبرسانی روستایی در شهرستان‌های درگز، کلات، مشهد، فریمان، قوچان، سرخس و تربت‌جام خسارت وارد کرده است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی ادامه داد: بیشترین خسارت وارد شده به تأسیسات آبرسانی روستایی شهرستان‌های کلات و درگز بوده است.

دانشگر متذکر شد: در این سیل، تأسیسات آبرسانی 17 روستای کلات، 11 روستای درگز، سه روستای فریمان، سه روستای مشهد، دو روستای سرخس، دو روستای تربت‌جام و یک روستای قوچان آسیب دیده است.

وی با بیان اینکه پس از وقوع سیل، مجموعه آب و فاضلاب روستایی با تلاش شبانه‌روزی و به سرعت اقدام به تأمین موقت آب شرب این روستاها کرده است، یادآور شد: در حال حاضر آب شرب 30 روستا وصل شده و عملیات بازسازی تأسیسات آسیب‌دیده مابقی روستاها در حال انجام است.

برچسب ها :

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

اخبار سوانح بین الملل

اخبار کلانشهر تهران

مدیریت بحران و حوادث

بحران آب و محیط زیست

اخبار سوانح

آخرین اخبار زلزله