امروز : شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۰
ارزیابی خسارات همچنان ادامه دارد

ثبت رکورد نیم میلیون خودروی آسیب دیده در توفان هاروی

بررسی های موسسه Cox Automotive حاکیست در جریان توفان مذکور حدود ۵۰۰ هزار خودرو و کامیون از بین رفته یا تا حدی تخریب شده اند.
ثبت رکورد نیم میلیون خودروی آسیب دیده در توفان هاروی
پنج شنبه | ۱۳۹۶/۰۶/۲۳ - ۲۳:۴۱ |
کد خبر : ۱۲۲ |
سوانح طبیعی (بین الملل)

وقوع توفان سهمگین هاروی در آمریکا موجب شد رکوردی بی سابقه در زمینه آسیب دیدن خودروهای شخصی و همین طور کامیون ها در جهان به ثبت برسد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سی ان بی سی، در تمامی تصاویر مخابره شده از این توفان در تگزاس آمریکا انبوهی از خودروهای شخصی و کامیون ها دیده می شوند که یا به طور کامل تخریب شده یا به شکل جزئی یا کلی آسیب دیده اند.

بررسی های موسسه Cox Automotive حاکیست در جریان توفان مذکور حدود ۵۰۰ هزار خودرو و کامیون از بین رفته یا تا حدی تخریب شده اند.

رکورد قبلی در این زمینه با فاصله زیاد مربوط به توفان سندی در نیویورک و نیوجرسی در اکتبر سال ۲۰۱۲ است. توفان یادشده موجب تخریب و آسیب دیدن ۲۵۰ هزار خودرو شد.

اگر چه در منطقه پرجمعیت و شلوغ نیویورک افراد بیشتری زندگی می کنند، اما تعداد وسایل نقلیه خانوارهای ساکن هوستون بیشتر از مردم نیویورک است و به همین علت خودروهای بسیار بیشتری در توفان اخیر آسیب دیده اند.

این روزها شرکت های بیمه محلی در این منطقه سیل زده به سرعت مشغول رسیدگی به خسارت های وارده به انواع خودروها هستند تا افراد دارای بیمه با دریافت غرامت بتوانند با سرعت خودروی شخصی یا کامیون جدیدی خریداری کنند. از سوی دیگر کسب و کار شرکت های فروشنده خودرو نیز در هوستون رونق خوبی گرفته است. برخی مردم محلی هم ترجیح داده اند با تعمیر خودروهای خود که در جریان سیل آسیب اندکی دیده است، آنها را بفروشند ومجددا برای خود اتومبیلی تازه بخرند.

وب سایت تحلیلی خبری مدیریت سوانح طبیعی / اخبار سوانح 

برچسب ها :

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

اخبار سوانح بین الملل

اخبار کلانشهر تهران

مدیریت بحران و حوادث

بحران آب و محیط زیست

اخبار سوانح

آخرین اخبار زلزله